Hapësire reklamuese

Aktualitet

E përplasi me makinë dhe e kërcënoi me thikë, arrestohet 39-vjeçari i dehur në Pogradec

Shkruar nga Newsbomb
E përplasi me makinë dhe e kërcënoi me thikë,
Foto ilustruese

Një 39-vjeçar i dehur ka shkaktuar një aksident në aksin rrugor “Pogradec-Tushemish”. Duke drejtuar makinën nën efektin e alkoolit, 39-vjeçari ka përplasur automjetin me drejtues O.B.

Pasi e ka përplasur, shoferi i dehur ka nisur konfliktim me shoferin që e përplasi duke e kërcënuar me thikë.

Policia njofton se shtetasi K.R, banues në fshatin Buçimas, me automjetin që e drejtonte në gjendje të dehur, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin O. B.

Më pas, 39-vjeçari është konfliktuar me shtetasin O. B. dhe dyshohet se e ka kanosur atë, me mjet prerës.Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua mjeti prerës.”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese