Hapësire reklamuese

Aktualitet

E moshuara bllokohet brenda apartamentit në Fier, zjarrfikësit futen nga ballkoni

Shkruar nga Newsbomb
E moshuara bllokohet brenda apartamentit në Fier, zjarrfikësit futen
 

Një e moshuar ka mbetur e bllokuar ditën e sotme në një apartament në katin e 11-të në qytetin e Fierit.

Burime për media bëjnë me dije se e moshuara, e cila vuan nga disa probleme shëndetësore nuk ka arritur të hapë derën. Familjarët janë alarmuar dhe kanë njoftuar shërbimet zjarrfikëse.

Zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë në lagjen Kastriot dhe kanë hyrë nga ballkoni, ku më pas kanë bërë të mundur dhe hapjen e derës kryesore dhe nxjerrjen e të moshuarës nga banesa.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese