Hapësire reklamuese

Aktualitet

E dhimbshme, humb jetën pushuesi në Velipojë, trupi i pajetë qëndroi mbi ujë afro 15 minuta

Shkruar nga Newsbomb

E dhimbshme, humb jetën pushuesi në Velipojë, trupi i pajetë

Një tjetër pushues ka humbur jetën, këtë herë në Velipojë. Bëhet fjalë për një 60-vjeçar, i cili ka ndërruar jetë teksa po futej në det për t'u larë.

60 vjeçar ende i paidentifikuar, është nxjerr në breg nga pushues të tjerë të cilit i shkuan në ndihmë. Paraprakisht dyshohet se i ndjeri ka pësuar një atak kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën menjëherë. 

Fatkeqësisht, 60 vjeçari ka qënduar për rreth çerek ore mbi ujë dhe nuk është vënë re nga pushuesit, të cilët fillimisht nuk dyshuan. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese