Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dhunuan barbarisht një përfaqëses kulti, e pësojnë keq 3 persona në Berat

Shkruar nga Newsbomb

Dhunuan barbarisht një përfaqëses kulti, e pësojnë keq

Tre persona kanë përfunduar në pranga, pasi akuzohen se kanë dhunuar një përfqësues të një objekti kulmi.

Sipas unifrmave blu ata kishin dhunuar fizikisht përfaqësuesin e një objekt kulti me pretendimin se kishte kanosur një familjarin e tyre.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Berat referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, për shtetasit G. K., 36 vjeç dhe E. V., 51 vjeç, të dy banues në Berat, pasi ditën e sotme, kanë goditur me grushte shtetasin E. S., 40 vjeç, banues në Berat, me pretendimin se 40-vjeçari kishte kanosur familjarin e tyre (përfaqësues i një objekti kulti).

Për shtetasin E. S., ditën e djeshme, pas konsultimit me prokurorin, ka nisur procedimi në gjendje të lirë për këtë rast, për veprën penale “Kanosja”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Beratit, për hetime të mëtejshme.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese