Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dhunoi fizikisht nënën e tij, prangoset i riu nga Vlora

Shkruar nga Newsbomb
Dhunoi fizikisht nënën e tij, prangoset i riu nga Vlora
Foto ilustruese

Një i ri nga qyteti i Vlorës është vënë në prangat e policisë ditën e sotme, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Shtetasi me iniciale B.A., 24 vjeç nga fshati Picar i Vlorës është denoncuar në Komisariat nga nëna e tij.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Vlorës për veprime dhe hetime të mëtejshme për këtë ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Vlorë/ Arrestoi shtetasin B. A., 24 vjeç, banues në fshatin Picar, Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese