Hapësire reklamuese

Aktualitet

Bashkëjetonte me 15-vjeçaren dhe e dhunonte, procedohet i riu në Korçë

Shkruar nga Newsbomb
Bashkëjetonte me 15-vjeçaren dhe e dhunonte, procedohet i riu
Foto ilustruese

Një 22-vjeçar është proceduar penalisht në Korçë, pasi dhunonte dhe bashkëjetonte me një 15-vjeçare.

Bëhet me dije se është proceduar penalisht shtetasi E. A., 22 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij 15-vjeçare, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje.

“U referuan materialet në Prokurori, ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. A., 22 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij 15-vjeçare, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese