Hapësire reklamuese

Aktualitet

Babai u nda nga jeta, Sara Gjordeni reagon në rrjetet sociale: Mos hidhni akuza

Shkruar nga Newsbomb
Babai u nda nga jeta, Sara Gjordeni reagon në rrjetet sociale: Mos hidhni
Sara dhe Artur Gjordeni/ Fotomontazh

Artur Gjordeni ka ndërruar jetë ditën e djeshme, megjithatë lajmi është bërë publik vetëm sot. I ndjeri u bë i njohur për shkak të Sarës, ish banores së BBVIP e cila u përjashtua pas një përplasje me Françeskën.

Pavarësisht marrëdhënies së tensionuar me babain e vet, në këtë ditë pikëlluese, nuk kishin si të mungonin fjalët e saj dedikuar atij. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Sara shkruante:

“Dy fjalë për dashamiresit e mi përpara se të marr kohën time për tu qetësuar:

Artur Gjordeni vuante prej mese 20 vitesh nga një sëmundje e pashërueshme e stomakut. Këtë mund ta konfirmojë lehtësisht çdo mjek i mundshëm i Spitalit Rajonal Berat, pasi aty kurohej prej me shumë se dy dekadash rregullisht.

Nëse nuk keni informacione mbi shkakun e tij të vdekjes, mos hidhni akuza”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese