Hapësire reklamuese

Aktualitet

Asnjë gjurmë prej disa orësh, policia e Sarandës nis kërkimiet për shtetasin çek

Shkruar nga Newsbomb
Asnjë gjurmë prej disa orësh, policia e Sarandës nis
Foto ilustruese

Policia e Sarandës ka nisur kërkimet për një shtetas çek pasi prej mbrëmjes së djeshme ka humbur kontaktet me grupupin.

Shtetasi çek i cili ka qenë në gjendje të dehur është shkëputur nga grupi shoqëror rreth orës 06:00 të mëngjesit hde prej asaj ore nuk ka asnjë gjurmë të tij.

Policia përmes fotografisë së tij ka nisur kërkimet në qytetin e Sarandës ku dhe kërkon ndihmën e qytetarëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese