Hapësire reklamuese

Aktualitet

Arrestohet durrsaku në Greqi, tentoi të përdhunonte punonjësen që i pastroi shtëpinë

Shkruar nga Newsbomb
Arrestohet durrsaku në Greqi, tentoi të përdhunonte
Foto ilustruese

Një shqiptar me origjinë nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë greke pasi tentoi të përdhunonte një 53-vjeçare.

Sipas mediave vendase mësohet se ngjarja ka ndodhur në Petralonë, ku shqiptari ka dashur të përdhunojë shtetasen greke e cika kishte shkuar të pastronte banesën e tij. Pronari shqiptar fillimisht kishte sulmuar 53-vjeçaren, më pas  i kishte grisur rrobat e kishte rrahur dhe tentoi që ta përdhunonte.

Gruaja ka tentuar t'i shpëtojë autorit dhe pasi është mbyllur në një dhomë të banesës ka arritur të telefonojë policinë.

Në vendin e ngjarjes menjëherë mbërritën e efektivët të cilët arrestuan shqiptarin, ndërsa 53-vjeçarja u dërgua në spital.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese