Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident tragjik në Kolonjë, 58 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe ndërron jetë

Shkruar nga Newsbomb
Aksident tragjik në Kolonjë, 58 vjeçari humb kontrollin e

Një 58 vjeçar ka ndërruar jetë këtë të premte në fshatin Bidaj të Kolonjës, pranë Fierit, pasi makina të cilën ai drejtonte ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rrugë.

Policia bën me dije se për pasojë, nga përplasja e fortë, ka humbur jetën shtetasi me iniciale G.B. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

"Rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë, shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Nissan", ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit", thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë së Fierit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese