Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Vlorë, makina me turistë përplaset me një motor

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Vlorë, makina me turistë përplaset me një
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme te Pylli i Sodës në Vlorë, ku një makinë është përplasur me një motor.

Burime për media bëjnë me dije se një makinë me disa turistë, shtetas të huaj, është përplasur me një person që po lëvizte me motor.

Si pasojë e aksident ka mbetur i plagosur qytetari që lëvizte me motor, i cili është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese