Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Pogradec-Qafë Thanë, furgoni përplasen me Opel-in

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Pogradec-Qafë Thanë, furgoni përplasen me
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë, në afërsi të Gurit të Kuq. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një fugon është përplasur me një automjet tip “Opel”.

Si pasojë e këtij aksidenti nuk dihet nëse ka të lënduar, ndërkohë siç shihet dhe në foto nga përplasja janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese