Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon mbi trafik ndarësen

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në autostradën “Tiranë-Durrës”. Siç shihet dhe nga pamjet një automjet tip “Opel” ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka përfunduar mbi trafik ndarësen.

Paraprakisht, nuk raportohet për persona të lënduar, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese