Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, betonierja merr para disa makina

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, betonierja merr para
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë vonë në autostradën Tiranë-Durrës, ku një betoniere mori para disa makina.

Bëhet me dije se shoferi që drejtonte mjetin betoniere ka humbur kontrollin dhe është përplasur me disa makina që ndodheshin para saj.

Burime për media bëjnë me dije se si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë një person, që ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, betonierja merr para
Foto nga aksidenti

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese