Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në aksin Fier-Patos, makina përmbyset në rrugë, raportohet për disa të plagosur

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në aksin Fier-Patos, makina përmbyset në rrugë,
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patos, në vendin e quajtur Grizë.

Burime për media bëjnë me dije se dy automjete, të tipit  “Audi” dhe një “Ford”, janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa si pasojë e goditjes së fortë, njëra nga makinat është kthyer përmbys.  

Aksident në aksin Fier-Patos, makina përmbyset në rrugë,
 

Përpos dëmeve materiale, në këtë aksident janë shënuar edhe disa të plagosur, të cilët ndodheshin në mjet në kohën kur makinat janë përplasur. Të plagosurit janë dërguar për të marrë ndihmë mjekësore në spitalin Rajonal të Fierit, ndërsa mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Aksident në aksin Fier-Patos, makina përmbyset në rrugë,
 

Grupet e emergjencës dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese