Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident masiv në Elbasan, përplasen tre mjete

Shkruar nga Newsbomb
Aksident masiv në Elbasan, përplasen tre mjete
Foto nga aksidenti

Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme në aksin Peqin – Elbasan, ku janë përplasur tre mjete.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy mjete dhe një kamion. Siç shihet edhe në foto pas përplasjes një nga makinat ka përfunduar anës rrugës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese