Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i trefishtë në Korçë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i trefishtë në Korçë, një grua dërgohet
Foto nga aksidenti

Një aksident i trefishtë është shënuar ditën e sotme në Kamenicë, të Vlorës. Bëhet me dije se shkak i aksidentit ka qenë një makinë që i ka prerë rrugën tjetrës.

Dy makinat janë përplasur dhe më pas kanë marrë para një mjet që ishte i parkuar aty pranë rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur një grua, e cila është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese