Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, plagoset familje me 5 anëtarë nga Kosova

Shkruar nga Newsbomb

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, plagoset familje me 5

Një aksident i rënë ka ndodhur këtë mesditë në Rrugën e Kombit, në afërsi të Milotit. Dy makina janë përplasur “kokë më kokë” dhe për pasojë janë plagosur 5 persona, ndër to edhe 2 të mitur.

Burime për mediat bëjnë me dije se të plagosur kanë mbetur një famije nga Kosova, të cilët po udhëtonin më një mjet tip “Golf”. Për shkak të dëmtimeve të lara, ata janë transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Sakaq, për shkak të përplasjes, qarkullimi në Rrugën e Kombit u bllokua për pak minuta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese