Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në Korçë, makina përfundon në lulishte dhe përplas të moshuarin

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në Korçë, makina përfundon
Foto nga aksidenti

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Korçë, ku janë përplasur dy makina.

 Burime për media bëjnë me dije se një nga makinat e aksidentuara ka përfunduar në një lulishte, ku ka përplasur një të moshuar që kishte dalë si çdo pasdite për ajër të pastër.

I moshuari është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese