Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë 22-vjeçari shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar në Greqi, ku ka ndërruar jetën një 22-vjeçar shqiptar. Ka nërruar jetë Angjele Saliu nga Cërriku, por me banim në Nea Eritrea.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur tragjikisht me një makinë. I riu ka marrë plagë të rënda nga përplasja dhe për pasojë ka ndërrruar jetë rrugës për në spital.

Hetimet paraprake janë ndërmarrë nga Sektori i Qarkullimit në Kifisi, duke kërkuar pamjet nga kamerat e sigurisë për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Momenti i aksidentit fatal

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese