Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në autostradën Kavajë-Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në autostradën Kavajë-Durrës,
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit, ku është gjetur i pajetë një person.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë shtetasi N. H., 42 vjeç, banues në Lushnjë. Nga veprimet e para dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po këqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit,  kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.

Kavajë/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit, është gjetur pa shenja jete shtetasi N. H., 42 vjeç, banues në Lushnjë.

Nga veprimet e para dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po kqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit,  kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese