Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i frikshëm në Durrës, përplasen disa makina, 9 të plagosur

Shkruar nga Newsbomb

Aksident i frikshëm në Durrës, përplasen disa makina, 9

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Plepave në Durrës.

Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë janë plagosur 9 persona. Në mesin e tyre janë edhe 4 fëmijë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ambulancat, të cilat kanë transportuar të lënduarit për në spital, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese