Hapësire reklamuese

Aktualitet

15-vjeçari shqiptar qëllon me thikë grekun, arrestohen adoleshenti dhe babai i tij

Shkruar nga Newsbomb

15-vjeçari shqiptar qëllon me thikë grekun, arrestohen
Një 15 vjeçar shqiptar ka rënë në pranga nga policia greke pasi qëlloi me thikë një bashkëmoshatar të tij grek. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Markopoulos.

Dy adoleshentët kanë debatuar për një xhaketë dhe shqiptari ka nxjerrë një thikë duke plagosur grekun në krah. Ngjarja u pa nga një polic jashtë detyrës, i cili thirri një ambulancë dhe njoftoi autoritetet.

Kërkimet vijuan deri në gjetjen dhe arrestimin e autorit të mitur, ndërsa në pranga përfundoi edhe babai i tij, për neglizhencë të mbikëqyrjes së një të mituri.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese