Hapësire reklamuese

Aktualitet

15-vjeçari në Elbasan humb kontrollin e makinës dhe përpaset me murin e një banese, plagoset fëmija 4 vjeç

Shkruar nga Newsbomb
15-vjeçari në Elbasan humb kontrollin e makinës dhe
Ambulancë/ Foto ilustruese

Një aksident është shënuar nga një 15-vjeçar në Elbasan. Adoleshenti ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti është përplasur me murin rrethues të oborrit të banesës së shtetasit R. G.

Nga zhvendosja e portës metalike të oborrit është dëmtuar fëmija 4 vjeç i shtetasit R. G., i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve.

“Gjithashtu, referoi materialet në Prokurori për një 15-vjeçar, pasi ditën e djeshme, në lagjen “Dyli Haxhire”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti është përplasur me murin rrethues të oborrit të banesës së shtetasit R. G. Nga zhvendosja e portës metalike të oborrit është dëmtuar fëmija 4 vjeç i shtetasit R. G., i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese