Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

Aktorja Eva Longoria mahnit me format, shfaqet superseksi me bikini në Marbella (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eva Longoria është një aktore që pavarësisht moshës mbetet gjithnjë në superformë.

Aktorja dhe producentja 47-vjeçare, e cila u bë e famshme në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”, po kalon disa ditë pushime në Marbella.

Ajo la postuar disa foto ku shfaqet me bikini të zeza të vogla, duke nxjerrë në pah linjat perfekte që çdo vajzë do t’i dëshironte.

Më shumë


spot_img
spot_img