Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Aktorja e njohur turke, shtatzënë për herë të parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur turke Oyku Karayel, njëherazi shumë e dashur për publikun shqiptarë do të bëhet nënë për herë të parë.

Mediat turke bëjnë me dije se aktorja është një 2 muajshe shtatzënë, ndërsa lajmi e ka gëzuar pafund.

Aktorja 2 vite më parë kurorëzojë dashurinë me Can Bonomo, me një dasmë elegante, ku morën pjesë shumë aktorë të njohur.

Oyku e kemi njohur në rolin e Xhemresë në filmin ‘Kuzey dhe Guney’, gjithashtu në ‘Dyshja Fantastike’ dhe shumë filma të tjerë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img