Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aktorja e njohur turke alarmon fansat, shtrohet me urgjencë në spital e sëmurë rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

909d63c5e5dfccd3b93cafbfcdd0eb02

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul ka alarmuar fansat e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.  

Aktorja e njohur si Nihan në serialin “Kara Sevda” është dërguar me urgjencë në spital për shkak të përkeqësimit të gjendjes së saj shëndetësore.

Në rolin e fundit në serialin “Vajza e Ambasadorit”, ajo ka shkruar se nuk do të mund ta vazhdoj për shkak të sëmundjes.

“Përshëndetje të gjithëve. Unë i them lamtumirë Nares, të cilën unë e ndjeva deri në qelizat e mia ndërsa luaja. Edhe pse e tolerova problemin që kisha prej kohësh, trupi im nuk tregoi atë tolerancë ndaj meje. Kam nevojë për pak pushim. Përshëndes ekipin tim të serialit “Vajza e Ambasadorit! Faleminderit djema. Faleminderit audiencës sonë. Ju gjithmonë na keni mbështetur. Shihemi në histori të tjera sa më shpejt të jetë e mundur…”, shkruan aktorja.

Aktorja mësohet nga mediat turke se vuan nga koliti spastik dhe mjekët e kanë këshilluar atë të kujdeset për ushqimin, duhet të pakësojë stresin dhe të mos konsumojë lëndë ushqyese jo natyrale dhe me pesticide.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img