Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Aktorja e njohur tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin: Para një ballafaqim me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

252eb90b504966246f490f989c3eeb57

Aktorja e njohur e humorit, Lisa Kujofsa prej kohësh jeton në Itali dhe është shkëputur nga televizionet shqiptare.

Por atë mund ta shihni tashmë në kanalin e saj të “You Tube”, ku ushtron pasionin e saj më të madh, aktrimin.

Në një lidhje me Skype për ABC e Mëngjesit, Lisa foli tregoi për personazhet e saj më të pëlqyera dhe reagimet që ka pasur nga vetë ata.

Në programin e Vitit të Ri ajo tha se i janë dashur disa ditë për ta bërë. Ndërkohë që përsa i përket personazhit të Monika Kryemadhit, Lisa tha se me të ka pasur edhe një ballafaqim.

 “Më janë dashur 3-4 ditë për ta xhiruar dhe dy ditë montazh. Nuk e lash skenën për internetin. Unë e lash Shqipërinë për të thënë që jetoj këtu ku jam. Po për shkak të pandemisë zgjodha internetin.

Me Monikën patëm një ballafaqim në skenë dhe i përket një rrangu më të lartë dhe e priti shumë mirë. Ashtu edhe Aulona e Zhaklina, nuk kanë faj se edhe unë po të më imitonin nuk do ndihesha shumë mirë, po çtë themi jam aktore dhe nuk kanë ç’më imitojnë”,- tregoi aktorja.

Më shumë

spot_img
spot_img