Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Aktorja e njohur tregon detaje nga kërcënimet e Johhny Depp ndaj saj: Më tha se do më vriste dhe do kryente marrëdhënie seksuale me…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Historia e ndërlikuar mes aktorëve Amber Heard dhe Johhny Depp, dikur bashkëshortë është padyshim një nga lajmet më të bujshme në mediat botërore.

Amber e akuzon Depp se ka ushtruar dhunë ndaj saj dhe e ka kërcënuar, ndërsa ky i fundit e mohon teksa thotë se ajo e ka tradhëtuar me disa aktorë të tjerë gjatë filmave që ka luajtur.

Sipas Heard, aktori Johnny Depp ka ushtruar dhunë ndaj saj duke e goditur atë me telefon ndërkohë që ishte nën efektin e drogës edhe pijeve alkoolike. Amber Heard ka publikuar disa foto të fytyrës së saj me shenja nga dhuna.

amber.jpg

Ajo theksoi se ky rast ishte i fundit që Depp ushtroi ndaj saj dhe për këtë vendosi të publikojë fotot në rrjete sociale. Gjatë gjithë marrëdhënies së tyre Amber është ndjerë sikur ishte peng i tij dhe aspak e lumtur.

Ajo ka treguar gjatë gjyqit kundër ish-bashkëshortit edhe një rast kur ai e kishte kapur me duar në fyt dhe i kishte thënë: Do të të vras dhe do kryej marrëdhënie seksuale me kufomën tënde.

Më shumë


spot_img

spot_img