Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Aktorja e njohur shqiptare bie pre e grabitjes, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sende me vlerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7acd3ea68d34eea01d6f8c8600d91188

Arta Elezaj është një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Bukuroshen e kemi njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe në spektaklin e humorit ‘Duplex’.

Aktorja mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj rreth orës 23:45 dhe kanë grabitur shtëpinë e aktores.

Arta jentonte në shtëpi së bashku me një person tjetër, emri i të cilës nuk bëhet me dije për arsye konfidenciale.

Mësohet se aktores i kanë grbitur stoli ari dhe dy ora, mirëpo nuk dihet ende vlera totale.

Sakaq, aktorja nuk ka folur ende rreth kësaj ngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img