Aktorja e njohur Mariana Kondi rikthehet sërish në ekran, zbulon programin e ri me vëllezërit Veshaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:24 26-10-2020 Aktorja e njohur Mariana Kondi rikthehet sërish në ekran, zbulon programin e ri me vëllezërit Veshaj

Aktorja e njohur Mariana Kondi do të rikthehet sërish në ekran, por jo siç e kemi parë herën e fundit në kuzhinë.

Kondi do të vijë me një format të ri me binjakët e njohur Veshaj.

Në një intervistë për “ABC e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi, aktorja konfirmoi se pas largimit nga televizioni Klan, do të shfaqet për publikun shumë shpejt në një program me të rinj.

 “Me kuzhinën kot sa e përmende në fakt. Po unë jam me binjakët. Aty ku është rinia, aty  ku janë të rinjtë shtë fat i  madh, pasi shkëmbehet eksperienca e bukur me njëri-tjetrin. Ata punojnë shumë të dy, shkruajnë materialet dhe me ç’kam marrë vesh ato janë gjjithmonë me 3-4 orë gjumë", u shpreh Mariana Kondi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Infektohet me koronavirus moderatori i njohur Italian
»
Article Logic
Execution time: 0.011473894119263
array(1) { ["section"]=> string(106) "aktorja-e-njohur-mariana-kondi-rikthehet-serish-ne-ekran-zbulon-programin-e-ri-me-vellezerit-veshaj-225249" }