Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aktorja e njohur botërisht shfrenon imagjinatën, në pritje të fëmijës poston foto nudo, ‘çmenden’ fansat në Instagram

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

38b68b86f59da2b8b26d47b0d7569cc9

Aktorja e njohur me famë botërore dhe shumë e dashur për fansat e kinemasë, Emily Ratajkowski, është prej muajsh në një pritje të ëmbël.

Emily është gjithashtu një nga modelet më të suksesshme në botë dhe linjat e saj kanë qenë gjithmonë më shumë se sa elegante, ndaj nuk jemi mësuar që ta shohim me barkun e rrumbullakosur apo vidhet e kolme.

E mesa duket ajo ndihet mirë me trupin e saj dhe format e kolme, ndaj nuk ka nguruar që të publikojë në Instagram disa foto nudo, që kanë ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj. Edhe vajzat e reja do ta kishin zili trupin e saj.

Shihni fotot e mëposhtme:

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img