Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Aktori Mirush Kabashi s’i mban mend emrin, batuta me kryebashkiakun: Rëndësi ka ta mbajë mend kryeministri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga imami Elvis Naçi dhe aktori i njohur Mirush Kabashi kanë marrë pjesë sot në një event në Thumanë, ku janë shpërndarë 150 banesa për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Teksa ka marrë fjalën, aktori Kabashi ka përshëndetur të pranishmit, por për i harroi emrin kryetarit të Bashkisë Artur Bushi. Ai e kaloi me shaka këtë moment:

“Mirëmbrëma që të gjithëve, zoti kryeministër Edi Rama. Zoti Elvis Naçi, Kryetari i Bashkisë së Thumanës, turpi për të gjallët por nuk ia kujtoj emrin! Turi, të kërkoj ndjesë! Nuk është e rëndësishme të ta mbaj mend emrin unë, e rëndësishme është të ta mbajë mend kryeministri. Bëra një shaka”, tha aktori Mirush Kabashi.

Më shumë


spot_img
spot_img