Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aktori ka një sugjerim për Lulzim Bashën: Kujdes me fansat e Ramës, po të sillen nëpër PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6df6f61824987be29378f794974b7cf6

Aktori Julian Deda i ka sugjeruar Lulzim Bashës që të tregohet i kujdesshëm pasi disa fansa të kryeministrit Edi Rama janë duke lëvizur brenda ambienteve të Partisë Demokratike.

Deda duket se i referohet qëndrimeve të disa demokratëve që po i bëjnë reklamë partisë së re të Ben Blushit, me shpresën se kjo do dëmtojë kryeministrin.

“Të thuash se je me PD-në dhe t’i bësh reklamë partisë së re të Blushit, do të thotë se ke rënë në grackë. Të shpresosh se një socialist mund të dëmtojë Ramën, jo vetëm i ke rënë gabim por je totalisht i pa shpresë. P.s. Vazhdoj të mendoj, se Luli duhet të bëjë kujdes nga fansat e Ramës, që sillen nëpër PD”, shprehet Deda.

Më shumë

spot_img
spot_img