Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aktori i ‘Sex and the City’, ndahet nga jeta papritur në moshën 57-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Willie Garson, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare. Ai ishte i njohur për rolet e tij të shumta, por më së shumti në atë të “Sex and the City”.

Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të aktorit e ka bërë me dije vetë djali i tij.

“Të dua shumë baba. Pusho në paqe dhe jam shumë i lumtur që ndave të gjitha aventurat e tua me mua dhe munde të arrish kaq shumë,” shkroi Nathen, djali i aktorit në Instagram.

Ende nuk dihet shkaku që i mori jetën papritur aktorit të mirënjohur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img