Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Aktori i Portokallisë e “tund” në dasmën e tij, dalin pamjet nga ceremonia private (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më 26 gusht, aktori i njohur i Portokallisë, Irgen Çela i dha fund beqarisë.

Bëhet fjalë për Xhodën apo “Shokun e Çimit” siç e njeh publiku. Talenti lushnjar ka zhvilluar një ceremoni te “Blerimi Palace” në Lushnje me stafin e Portokallisë dhe shoqërinë e ngushtë.

Këto janë disa nga momentet video gjatë festimeve ku duhet thënë se Xhoda e ka “tundur”.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img