Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Aktori i njohur shqiptar në mëshirë të fatit : Unë dhe nëna jemi të paralizuar, më ndihmoni!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur shqiptar, Alfred Zeneli, prej kohësh është distancuar nga ekrani për shkak të sëmundjes së rëndë.

Përmes një statusi në Facebook, Zeneli thotë se nëna e tij dhe ai janë të paralizuar dhe nuk kanë mundësi të lëvizin për të kërkuar ndihmë. Ata kërkojnë të largohen nga Tirana për kurim në qytetin e Peshkopisë.

Më tej ai thotë se kanë 6 vite që ndodhen në gjendje të mjerueshme, ndërsa nëna e tij është në kushte të rënda psikologjike, aq sa mund të kryejë edhe vetëvrasje.

Më shumë
spot_img
spot_img