Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Aktori i njohur i humorit shfaqet krah Rudina Hajdarit: Krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humborit, Albano Bogdo në këto zgjedhje ka dalur hapur mbështetës i Rudina Hajdarit, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje.

Rudina postoi një foto në rrjetet sociale ku shihet krahas saj dhe thotë se është krenare që aktori e mbështet në këto zgjedhje.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje. Faleminderit” shkruan ajo.

Më pas ata kanë udhëtuar drejt qytetit të Librazhdit ku Albano ka qenë pjesë në fushën elektorale që ka mbajtur Hajdari në këtë qytet.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img