Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aktori i njohur francez në telashe, akuza për përdhunim e dhunë seksuale ndaj një 22-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73088617a021cac92b5ed04d8f7912f6

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu ndodhet në hetim për përdhunim dhe dhunë seksuale ndaj një aktoreje të re në verën e vitit 2018, por vetë aktori e mohon këtë akuzë.

Sipas raportimit të medieve franceze, hetimet kundër aktorit 72-vjeçar filluan më 16 dhjetor të vitit 2020.

Aktorja 22-vjeçare akuzon aktorin e famshëm për përdhunim dhe sulm seksual, që sipas saj ka ndodhur në në gusht të vitit 2018.

Ajo tha se incidenti ka ndodhur në shtëpinë e aktorit francez në Paris më 7 dhe 13 gusht 2018.

Gerard Depardieu ka luajtur në rreth 200 filma dhe ka bërë një sukses të jashtëzakonshëm në Hollywood.

Më shumë

spot_img
spot_img