Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Aktori i madh Zef Deda feston ditëlindjen, Juli i bën urimin më të bukur: Je i mirë shumë Babush, të du fort artist!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit Zef Deda feston sot ditëlindjen e tij  dhe nuk kishte si të mungonte urimi i të birit. Përmes një fotoje Juli e uron të atin për 71-vjetorin e tij dhe i dedikon atij fjalët më të ëmbla që çdo prind do dëshironte që ti lexonte.

Ashtu si dhe Juli e thotë brenda aktorit fshihet një uragan me energji, pozitivitet dhe me dëshirë për të jetuar në maksimumin e saj, tamam si një 71 vjeçar që i ka ndërruar vendin numrave.

“Kujdes, mos u genjeni nga kjo fytyre, ne pamje te pare e qete. Brenda saj fshihet nje uragan me energji, me pozitivitet dhe me deshire per ta jetuar jeten ne maksimumin e saj. Keshtu ka qene gjithmone dhe vazhdon te jete dhe sot, tamam si nje 71 vjeçar qe i ka nderruar vendin numrave. Je i mire shume Babush, per mua je me i miri. Edhe 100 vite te tjera te uroj, shendet te plote dhe shijoje jeten, sepse e meriton…! Te du fort artist…!”, shkruan ai.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img