Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Aktori i humorit kandidon për kryetar bashkie, Ardit Gjebrea i shpreh mbështetjen publikisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Erion Isai, ditën e sotme është zyrtarizuar nga Partia Socialiste si kandidat për kryetar bashkie në Kolonjë.

albsig

spring

Menjëherë pas zyrtarizimit të kandidaturës, moderatori Ardit Gjebrea ka shprehur publikisht mbështetjen për Erionin përmes një postimi në Insta Story.

Siç dihet tashmë zgjedhjet do të mbahen më datën 30 qershor, ndërkohë mbështetjet për aktorin e njohur nuk kanë munguar.

‘Ukrainasit zgjodhën një aktor, komedian e regjisor si president të vendit, ndërsa Erion Isai po e nis nga vendi i origjinës. I mbarë qoftë rrugëtimi yt i sapo nisur’, shkruan Gjebrea.

Ndërkohë, aktori i humorit e ka vlerësuar shumë gjestin mirënjohës nga ana e Arditit dhe ia ka kthyer në këtë mënyrë: Kur vlerësimi dhe mbështetja vjen nga Ardit Gjebrea ajo është dyfish përgjegjësi. Faleminderit mik!

art.png

 

qwe.png

 

 

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img