Aktori i famshëm në gjendje të rëndë nga Covid-19, bashkëshortja bën thirrje: Lutuni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:02 27-05-2020 Aktori i famshëm në gjendje të rëndë nga Covid-19, bashkëshortja bën thirrje: Lutuni

Aktori i njohur Nick Cordero është infektuar nga Covid-19 dhe gjendja e tij nuk paraqitet e mirë.

Këtë lajm e ka bërë me dije bashkëshortja e tij Amanda Kloots përmes disa postimeve në InstaStory.

“Nick është më mirë se dje. Ai akoma është shumë i sëmurë dhe ende po lufton me sëmundjen. Ata gjithashtu pastruan mushkëritë e tij për të ndihmuar në luftimin e infeksionit”, ka shkruar Amanda.

Ndërkohë “Revista People” ks shkruar se mjekët e Nick e kanë vendosur atë në një dhomë në të cilën i japin një kujdes të shtuar për shkak se aktori ka probleme me frymëmarrje.

Kujtojmë që 41 vjeçar i njohur është i njohur për filmat “A stand up guy” dhe “Mob Town”.

Screenshot_4.pngmaxresdefault.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009782075881958
array(1) { ["section"]=> string(89) "aktori-i-famshem-ne-gjendje-te-rende-nga-covid-19-bashkeshortja-ben-thirrje-lutuni-207973" }