Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aktori i famshëm Johnny Depp viziton nesër Beogradin, darka private që do të zhvillojë me presidentin Aleksandër Vuçiç

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i famshëm hollivudian Johnny Depp do të shkojë nesër në Beograd me rastin e promovimit të serialit të tij të animuar, të prodhuar në Serbi, “Pafini”.

Mediet serbe shkruajnë se Depp do të qëndrojë një ditë në Serbi, ku edhe do të mbajë një konferencë për shtyp pas një dite të ngarkuar. Në mbrëmje aktori do të takohet me presidentin Aleksandër Vuçiç në ndërtesën në Andrićev venac, ku edhe do të zhvillojnë një darkë private.

“Unë e adhuroj Serbinë dhe serbët”, tha ai vitin e kaluar në Depon e Monte Karlos. Johnny Depp ishte në Serbi për herë të parë në 1992 kur u shfaq dokumentari “Kreka: Dreamcatcher” në Fest.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img