Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Aktori Gerard Depardieu akuzohet për përdhunimin e një 22-vjeçareje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i famshëm francez Gerard Depardieu akuzohet për përdhunim dhe sulm seksual, raportojnë mediat franceze.

Zyra e prokurorit të Parisit ka nisur një hetim paraprak kundër yllit 68-vjeçar, sipas Le Parisien.

Ndërsa avokati i tij i tha agjensisë së lajmeve AFP se ai “e kundërshton absolutisht” akuzat.

Sipas mediave në Francë akuzat janë bërë nga një aktore 22-vjeçare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img