Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Aktivizohet sërish zjarri në Novoselë, digjen 22 hektar pyll me pisha

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24ad55901c860d225390d48a13435166

Është aktivizuar sërish zjarri në pyllin e fshatit Poro në Novoselë.

Ditën e djeshme u përfshinë nga flakët pylli me pisha në Poro. Nga flakët u dogjën rreth 22 hektar pyll me pisha dhe shkurre.

Zjarrfikëset mbrëmjen e djeshme arritën të shuanin flakët, ndërsa bëhet me dije se ditën e sotme flakët janë riaktivizuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img