Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksioni OSHEE -Polici, arrestohen 7 persona, ndërpriten mbi 1000 lidhje të debitorëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

add77484313f56a147ea8361c9e1f175

Vijon aksioni i OSHEE në bashkëpunim me policinë kundër vjedhjes së energjisë elektrike. Gjatë javës së kaluar janë kryer në bashkëpunim me policinë 4585 kontrolle.

Policia ka arrestuar 7 persona, janë shpallur në kërkim 9 persona dhe ndiqet në gjendje të lirë një futurist në Shkodër. Po gjatë javës së kaluar OSHEE ka ndërprerë 1.356 lidhje të abonentëve debitorë dhe 20 lidhje të paligjshme.

Më shumë

spot_img
spot_img