Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksioni i befasishëm i Policisë në Elbasan, arrestohen dy zyrtarët e lartë të IMT-së, ja për çfarë akuzohen

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Elbasanit ka arrestuar mbrëmjen e sotme ish-kryeinspektorin e IMT-së në Elbasan dhe një inspektor. Dy zyrtarët e mësipërm akuzohen për “shpërdorim detyre”.

Burime për mediet bëjnë me dije se deri më tani janë shoqëruar 5 zyrtarë të bashkisë së Elbasanit, të cilët kanë qenë pjesë e Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Elbasan.

Këta persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë lejuar ndërtimin pa leje të një objekti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img