Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Aksioni antidrogë, përplasje me armë mes policisë dhe kultivuesve, RENEA niset me urgjencë nga Tirana drejt Malësisë së Krujës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e21153bbe056e0224711b59b96be2c9d

Forcat Speciale RENEA janë nisur me urgjencë nga Tirana në drejtim të Malësisë së Krujës, aty ku raportohet për përplasje me armë.

Mësohet se gjatë një kontrolli antikanabis në Malësinë e Krujës, trafikantët kanë qëlluar me armë drejt efektivëve që po bënin kontrolle duke rrezikuar jetën e tyre. Nuk dihet nëse ka efektivë të lënduar, por në mbështetje të Policisë së zonës kanë shkuar ekipet e RENEAS nga Tirana.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img