Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Aksion opozitar, Basha mbledh kolegjin e kryetarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas djegies së mandateve,  mesa duket gjendja në Partinë Demokratike paraqitet e rënduar.

Kjo ka bërë që kryetari Lulzim Basha të mbledh kolegjin e kryetarëve.

Ky aksion opozitar është duke u mbajtur në selinë blu dhe pjesëmarrës janë të gjithë kryetarët e PD nëpër rrethe.

Në qendër të diskutimit të mbledhjes janë hapat e mëtejshëm që do të marrë opozita në vijim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img