Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Aksion model i Kombëtares, Bare shënon golin e sigurisë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Kombëtarja shqiptare shënon golin e dytë dhe të sigurisë mbrëmjen e sotme.

Keidi Bare ka realizuar golin e dytë për Shqipërinë, duke dhënë përshtypjen e një trepikëshi të sigurtë tani. 0-2 Për Shqipërinë.

Edhe pse luhet në transfertë, Shqipëria ka arritur të dominojë ndeshjen në të gjitha mënyrat.


Më shumë